Inspirujte se inspire

Výrobky společnosti Chelsea Stone a imitace přírodního kamene

Výrobky společnosti Chelsea Stone s.r.o. jsou přesnou imitací přírodního kamene, který se odedávna používá ve stavebnictví jako stavební materiál nebo dekorace. Jsou určeny pro použití v exteriéru i interiéru. Náš výrobek, umělý kámen, je především vhodný na obklady fasád a soklů stavebních objektů, od rodinných domů až po velké budovy obytného, společenského nebo průmyslového charakteru.

Stejně jsou velmi vhodné na architektonické ztvárnění zdí, plotů, sloupků, komínů, zahradní architekturu a nabízejí mnoho alternativ netradičního řešení interiérů. Naše výrobky jsou ideálním řešením tam, kde pro stavbu klasického zdi není místo, kde to hmotnost skutečného kamene nebo cihly neumožňuje, kde je třeba vytvořit něco skutečně originální a všude tam, kde by přírodní kámen zbytečně zvyšoval náklady.

Proč je vhodné použít náš materiál na bytových domech?

Nejčastěji se naše materiály používají při úpravách fasád rodinných domů. Jsme však toho názoru, že náš materiál je vhodný i na bytové domy, kde určitě přispěje nejen jako pevný stavební konstrukční prvek, ale přispěje i ke zlepšení estetické hodnoty bytového domu. Proto jsme rádi, že jsme mohli zrealizovat několik bytových domů, které můžeme dnes představit čtenářům časopisu i obyvatelům bytových domů, kteří plánují rekonstrukci fasády svého bytového domu.

Po realizaci prvních obytných domů, jsme dostali řadu pozitivních reakcí od samotných nájemníků. Dům na nich působí velmi pozitivně a mění jednotvárnost zateplených bytovek. Sami obyvatelé byli příjemně překvapeni, protože s takovým řešením se ještě nesetkali. Proto jsme se rozhodli nabídnout takovou možnost i ostatním správcům.

Jaké konkrétní výrobky byli použitá na obytném domě v Banské Bystrici?

Na bytovém domě v Banské Bystrici byl použit kámen Ille de France a Salon de Provance. Rád bych zmínil, že k typu Ille de France je možnost. použití i dekorativních doplnku jako jsou bordury a pod.

Co nabízí firma Chelsea Stone s.r.o. pro správce kteří by chtěli použít umělý kámen?

Nabízíme široký sortiment výrobků (více než 50 typů různých druhů a odstínů kamene), jsme dokonce schopni připravit barevný odstín i podle požadavku zákazníka nebo projektanta. Za ty roky co jsme na trhu, máme velké množství referencí ať už na Slovensku nebo zahraničí. Pracovníci firmy přijdou ochotně předvést sortiment, ukázky již realizovaných objektů a zpracují nejlepší alternativu pro konkrétní typ domu.

Dokážeme připravit vizualizaci, aby si zákazník věděl lépe představit výsledný efekt. Spolupracujeme s firmou, která je profesionální zaměřena na pokládku našeho kamene, takže v případě zájmu Vám firma připraví cenovou nabídku i na kompletní realizaci lepení.